top of page

KFD Danışmanlık

KFD Danışmanlık, yerel ve uluslararası şirketlere rekabet hukuku, kişisel verilerin korunması ile ilgili düzenlemeler, start-up hukuku &yatırım danışmanlığı ve fikri ve sınai mülkiyet hukuku alanlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

KFD Danışmanlık,  sektöre özgü kapsamlı bilgi birikimi, iş dünyasının içgörülerine ilişkin öngörüsü ile müvekkillerine kapsamlı bir danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

 

KFD Danışmanlık, düzenlemeye tabi sektörlerde faaliyet gösteren müvekkillerimizin pazar dinamiklerini ve düzenleyici ortamı anlamalarına yardımcı olmaktadır. Müvekkillerimize düzenleyici makamlara hitap edebilecek düzenleyici etki değerlendirmeleri, görüşler ve durum belgeleri hazırlamakta ve mevzuat uzmanlığımızın bir parçası olarak, çeşitli sektörlere ilişkin kapsamlı bilgimizi uygulayarak şirketler için veri koruma uyum programları tasarlamaktayız.

 

 KFD Danışmanlık, hukuk ve ekonomi perspektifinden etkili stratejiler sunma konusunda deneyimlidir. Çalışma ilkelerimiz arasında iş ahlakı, katma değerli hizmet sunma taahhüdü ve her konuda tutarlılık yer almaktadır.

bottom of page